OTOMATİK BAHÇE SULAMA DAMLAMA SULAMA BİTKİ DİKİMİ ÇİM İŞLEMLERİ VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİNDE SİZLERLEYİZ.

OTOMATİK SULAMA

Bahçemiz de ekstra zaman kaybı ve ekstra uğraşlar olmadan rahatlıkla herkesin uyum gösterebileceği bir sulama sistemidir otomatik sulama ,Bitkilerin, ağaçların ve çimlerin istedikleri oranda suyu otomatik bir şekilde sistemden sarf eder  sağlanan bu elektriksel destekle bütün bahçenin sulanmasına yol açar hem ekonomik hem zaman yönünden bizlere çok şeyler kazandırır. Bahçemizde ki bitkilerin, ağaç ve çimlerin çeşitlerine göre sulama ihtiyaçlarına göre sulama yapabilir sulama zamanlarını otomatik kontrol ünitesi ile kendimiz ayarlayabiliriz, toprak üstünün kullanılması na göre gerekli derinlikte uygulanan bu sistemin ve gerekli derinliğe  gömülen ürünlerin  otomatik şekilde rotor ve sprinklerin gömüldüğü yerleriden toprak altında çıkarak sulama işlemini uygulamaktadır.
Bu otomatik sulama işlemi sayesinde siz istediğiniz yere gidebilir, istediğiniz vakitte dönebilirsiniz, bahçe sulayamadım derdi bitti, direkt yağmur sensörleri  bulunan bu sistem yağmurlu havalarda gereksiz sulamalarda yapmamaktadır.

4 yorum:

 1. ankara otomatik sulama da bayağı ılerıde butun vıllalarda hemen hemöen otomatik sulama sistemi var ancak merak ettiğim bir şey var bu sistem kuyu suyuyla çalışırmı?

  YanıtlaSil
 2. otomatik sulama sistemi şebeke suyuna bağlana bilirmi bağlanırsa faturaya nasıl yansır

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Bahceme Otomatik sulama sistemi kuracağım kuyu suyundan faydalana bilirmiyim Otomatik sulama için.

  YanıtlaSil
 4. Damlama sulama ve Otomatik sulama için görüşmek istiyorum sizinle Ankara çevreduzenleme olarak yaptığıniz işi titiz ve temiz yapmaktasınız

  YanıtlaSil